Cappuccino

Cappuccino
Nimi:Cappuccino
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

CAPPUCCINO OTSIB OMA INIMEST!

 

 

Cappuccino on pisut tagasihoidlikumat sorti kassilaps, kes niivõrd pealehakkajalt inimest koheselt tervitama ei jookse. Agressiivsust ega vastuhakkamist otseloomulikult kogu aeg koduses keskkonnas kasvanud kassilapsel samuti pole - pigem lihtsalt ei ole ta niivõrd tormav ja aktivist. Sellegipoolest jääb ta nurrudes kaissu tuttu ning kõikvõimalikud mänguasjad paeluvad ta hinge jäägitult - põrandahari, pastakas, patsikummid, pudelikork või kreemituub - no absoluutselt kõik läheb loosi! 
Cappuccino leiab tuge ja lähedust teistest loomadest, seega sobib ideaalselt koju, kus on ees ootamas juba kass või ka näiteks koer. Hoiukodus sirgus ta üles koos suuremat kasvu taksipoisiga, kellega klapp oli väga hea! 

Kiisupoiss kasutab korrektselt liivakasti, armastab väga kiisupoegadele mõeldud kuivtoitu ja ka konservi. Küüsi teritab korrektselt selleks ettenähtud kohas ning tududa armastab kõikjal, kus on pisut kõrgem. Aknalaud? Laud? Toolid? Kõik sobib!

 

Et sisseelamine uude kodusse ladusamalt läheks, saab kassilaps kaasa Pro Plani kinkepaki. Huvi korral täida meie ankeet!