Ossu

Ossu
Nimi:Ossu
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Tartu maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ARMAS OSSU UNISTAB IKKA VEEL OMA TÕELISEST KODUST!

Sõber Ossu on tagasihoidlikum kassipoiss, kes on leitud Keila-Joalt ja ootab kodu juba üle 2 pika aasta. Pesaleidjas on Ossust saanud kobe 5-aastane härra, kes väga soovib isiklikku perre kolida ja teha seda veel oma parimates aastates.    

Ossu peatub Tartus Pesaleidja hoiukodus.

Ossu on imearmas kassikene, kes on inimeste suhtes veel veidi ebausklik. On näha, et varajane noorus on kassikesele suure tõenäosusega raske olnud. Ent isegi kui Ossu vahel korraks sisiseb, siis selle jutu jätab ta ruttu, kui talle mõista anda, et temaga tahetakse suhelda tasa ja targu. Siiski tuleb Ossul paide vastuvõtmist veel treenida. Ka nurrumuskel vajab väljaarendamist. 

Küll aga on Ossu siiski piisavalt julge, et inimese käest maiustada. Vaata, kui ei usu. Samuti on temast saanud lustakalt mänguhimuline kassike. Siiani eelistab ta seda harrastada küll omaette, kuid nüüd üritab ta aegajalt isegi sulepulka käpaga taga ajada. Ossu aga armastab pallikesi ja tema lemmik tegevuseks on omaette neid taga ajada. Ossu sotsialiseerimisega tegeletakse aktiivselt ning selle tulemusena on kassike hakanud öösiti magavaid hoiuomanikke piilumas käima. Ehk öösel üles ärgates ei tasu ehmuda, kui kikkis kõrvad üle voodi ääre paistavad. Ossu pakib uude koju kolides kaasa ka juhised, kuidas tema sotsialiseerimisega jätkata nii, et ta end oma päris kodus ruttu hästi tundma hakkaks.

Ossuga käib kaasas väike omapära. Nimelt on kassikesel allergia teatud toitude vastu. Hoiukodus jõuti jälile, mis Ossule ei sobi ja tema käpakestel olnud karvutute laikude asemele on nüüdseks juba uus kohev karv kasvamas. Erimenüü aga ei muuda elu kassikesega sugugi keerulisemaks. Hoiukodu näitab Ossu tulevasele perele, mida tuleb toidu valimisel tema puhul silmas pidada. Küll aga sobiks Ossule seetõttu kodu, kus ei oleks ees mõnd teist lemmikut, kelle kausist keelatud toitu varastada. Või äkki on tema jaoks kuskil ootamas ka teine hüpoallergeene kaaslane.

Ossu on imearmas kassipoiss ja vaatamata oma allergiale, väärib ka tema omaenda päriskodu. Kui Ossu puges oma suurte silmadega sulle südamesse, siis tutvu palun meie lepingu tingimustega, täida ankeet klikkides nupule "Soovin seda loomakest" ja me võtame Sinuga peatselt ühendust!