Ossu

Ossu
Nimi:Ossu
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

HÜPOALLERGEENNE OSSU OTSIB VÄGA (HOIU)KODU!

Sõber Ossu on tagasihoidlikum kassipoiss, kes leitud Keila-Joalt ja ootab kodu juba üle 2 pika aasta. Pesaleidjas on Ossust saanud kobe 5-aastane härra, kes väga soovib isiklikku perre kolida ja teha seda veel oma parimates aastates.    

Ossu armastas teisi vurrunurrulisi ja tal on paar sõpra Pesaleidja kassitoas, kellega ta varasemalt koos pikutas ja aega veetis.. Inimeste suhtes on ta veidi ebausklik, sest ilmselt on varajane noorus kassikesel raske olnud. Ent isegi kui Ossu vahel korraks sisiseb, siis selle jutu jätab ta ruttu, kui talle mõista anda, et temaga tahetakse suhelda tasa ja targu. Ossu on siiski piisavalt julge, et inimese käest maiustada. Ka konservi peale tuleb ligi. Nii et maitsev pala on edasiviiv jõud! Vaata, kui ei usu. Paide vastuvõtmist tuleb Ossul veel treenida. Ka nurrumuskel vajab väljaarendamist.

Nüüd aga elab Ossu pikemat aega puuris, sest on hüpoallergeene kiisu ja vajab eritoitu. Seega on vaja Ossule kodu, kus pole teisi loomi või äkki on tema jaoks kuskil ootamas ka teine hüpoallergeene kaaslane.

Ossu on mustvalge kass valgete villaste sokkide ja valge kraega. Selline ausa segaverelise kassi tagasihoidlik univorm. Kuid Ossu ehteks on tema silmad, millesse vaadates on tunne, nagu vaataksid kusagile sügavale rohekassinisesse meresügavusse.

Kas aitad Ossul lahendada elukoha probleemi? Tule meile appi ja paku leebele Ossule koduvõi hoiukodu! Tutvu palun meie lepingutingimustega, täida ankeet klikkides nupule "Soovin seda loomakest" ja me võtame Sinuga peatselt ühendust!