Pätu

Pätu
Nimi:Pätu
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Pätu … hellitavalt Pätik!

Pätu on põnev seltskonnakaaslane, kes suudab samal ajal olla kui ninja, keda kunagi keegi ei märka, ent elevant portselanipoes, keda kuulevad kõik.

Pätik on Tõrva suurimast hoiukodust pärit ning tänaseks Tallinna hoiukodus pesitsev iseäralik noormees. Inimene on tema jaoks põnev tegelane ning aja jooksul on üsna suur huvi kahejalgsete vastu tärganud, ent 100% sülekass poiss veel tänaseks pole. Teised kassid seevõrd, hoopis teine teema. Äärmiselt mõnus on, kui Sul on keegi kellega koos kaisutada, kes hoolitseb Sinu pesurituaalide eest ning annab kindla suuna kätte, kuidas peres need kassiasjad siis ikka päriselt käivad.

Selle tee on leidnud Pätik, kes on pühendunud küljeluu enda hoiukodus viibiva neljakäpalise mentori suhtes. 

Pestes ikka varbavahed vaatasid üle? Kui hädal käid, siis kraabid ikka korralikult peale? Sa ikka tead, et see punane täpp on taga ajamiseks ja mängimiseks onju?

Need anded ning paljudki veel on Pätik poiss tänaseks nagu tõeline priimus omandanud selgeks. Veel on tarvis pisikest särtsu ühe vahva kahejalgse näol, kes peab lugu wc-s käies perekonna kokkutulekute pidamisest ning “kastist välja” mängude mängimisest. Halloo, muidugi Pätu osaleb, ta on siiski väga kohusetundlik noormees. Õhtuti hiilib noormees voodisse pai nuruma, kuid siiski enda tingimuste alusel,üleliia nännutada pole tarvis :D. Pätu on tänaseks muutunud meeletult julgemaks inimese suhtes, sööb maiuseid käest, käib hommikuti koos enda neljajalgse sõbraga  konservi nurumas ning mängib meeleldi nii omaette kui ka inimesega koos (sulepulgaga).

Pätik on imeline kassloom, kelle valged sussid ning kelmikas nägu ei jäta kedagi külmaks! Tema argpükslik uudishimu äratab siirast tahet luua kindlat ning usaldusväärset sõprussuhet kogu eluks ???? !

Pätik on kastreeritud, vaktsineeritud ja ussirohutatud ning muidu igati ponks poiss. Vanust on poisil umbes 4 aastat.

Kui tundsid, et klikid iseäranis vahva kassiposiga siis kirjuta meile ning ootame Sind külla ????!