Priidu

Priidu
Nimi:Priidu
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Valga maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PRIIDU LEIDIS OMA PESA :)

PRIIDU OTSIB OMA PESA!

Kellele rääkida saladusi?
Keda usaldada, kui peas on segadus ja hinges valu?

Ja tahaks jagada ... aga mitte kogu külale.
Tahaks, et keegi hooliks ja kuulaks.

Priidu mõistab.
Priidu kuulab Sind ära, Priidu ei mõista kedagi hukka ja Priidu oskab Sind hinnata.

Ka Priidul on oma mured. Ta ei suuda võõraid usaldada. Ta ei taha, et talle suure kilkamisega kaela joostakse. Ta tahab mängida, ta tahab hellitusi ja sulepulgasõda... Kuid ta palub end mõista, et selleni jõudmiseks tuleb talle natukene aega anda.

Priidu on sündinud umbes 2018. aasta jaanuaris. Kui ta Pesaleidjani koos oma perega jõudis sama aasta juulis Riisika linnaosast, olid nad kõik haiged ja arad - tänaseks on vähemat Priidu hoiukodus elades õppinud jumaldama sulepulka ja inimestega suhtlemist. Nii noorele kassile on mäng parim ajaviide ja võimalus uue inimesega uus suhe luua. Inimesi Priidu tegelikult armastab, lihtsalt tal läheb natukene rohkem aega, et uut inimest usaldama õppida.

Tegelikult on ta täiesti valmis koju minema selle uue inimese, uue pere juurde. Talle on tehtud kõik vajalikud protseduurid, karv läigib, toakombed on selged ja tuju hea.

Nüüdseks on Priidu juba tükk aega Tõrva hoiukodus elanud… Anna Priidule võimalus - täida loomasoovija küsimustik kodulehel ja räägime lähemalt.
Priidu koliks hea meelega nii päriskoju kui uude hoiukodu, kus ta saaks natukene rohkem aega üks ühele inimestega suhtlemiseks, kui praeguses võimalik.