Pätu

Pätu
Nimi:Pätu
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Vajavad kiiresti hoiu- või päriskodu
Maakond:Valga maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

TA PIILUB SIND KAPINURGA OTSAST!

Ta kiikab Sind voodi alt.

Ta piidleb Sind lauajala tagant.

Ta kõõritab kummuti pealt.

Palun anna meie Pätule võimalus Sind lähemalt tundma õppida.
Esimese hooga natuke kaugemalt, kuna Pätu pole suutnud veel inimesi usaldama õppida. Samm-sammult aga järjest lähemalt, kuniks peidukohas redutamise asemel ta ühel päeval oma pea just Sinu sülle asetada soovib.

Pätu on veel nii noor ja tal on pikk ja vahva elu ees. Kui ainult üks perekond talle selleks võimaluse annaks.

Meil on kassi "murdmiseks" väga palju nippe ja soovitusi. Pole me veel kohanud kassi, keda konservi ja sulepulgaga ära sõbrustada ei saaks.
Küll aga pole me veel kahjuks kohanud seda inimest, kes just Pätule võimaluse annaks.

Pätu on kastreeritud, kiibistatud, tal on lausa päris oma pass ja suurepärased toakombed. Parasiiditõrjed ka muidugi tehtud.

Kuna pärisperekondi ei leia alati esimese hooga, oleme väga heal meelel Pätu ka hoiukoju saatma, et aidata "murda" see vahva Pätu ning õigel hetkel ta edasi päris oma koju saata. Palun kirjuta meile, kui Sul lisaküsimusi on või soovid talle (hoiu)kodu pakkuda!

Pätu on 2018.aasta jaanuaris sündinud halli-valge-kirju kasukaga kassipoiss. Kassike on püütud Tõrvast Riiska linnaosast 2018.aasta augustis koos ema ja õdede-vendadega. Pätu elab hoiukodus Tõrvas.

Kui Sa tunned, et soovid Pätule kodu pakkuda, siis palun täida meie Kiisuvõtja küsimustik ja hoiukodu võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust.