Pätu

Pätu
Nimi:Pätu
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Vajavad kiiresti hoiu- või päriskodu
Maakond:Valga maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PALUN ANNA PÄTULE VÕIMALUS!

Pätu on 2018.aasta jaanuaris sündinud halli-valge-kirju kasukaga kassipoiss. Kassike on püütud Tõrvast Riiska linnaosast 2018.aasta augustis koos ema ja õdede-vendadega. Pätu pole veel neid kahejalgseid suutnud usaldama hakata. Kassipoiss pelgab ja kardab inimesi ning poeb peitu..

Aga meie oleme kindlad, et ka Pätuga on võimalik sõbraks saada – selleks oleks talle vaja kannatlikku inimest...Kedagi, kes oleks nõus kõigepealt kiisule võimaluse andma, siis talle aega andma…Vahepeal pakuks kõvasti head konservi ja meelitaks selle mängurõõmu kiisukesest välja. Meie kogemused sarnase minevikuga kassidega on näidanud, et kõige ustavama kaaslase, kõige parema kassist sõbra saabki inimene, kes annab ühele pelglikule kaslase hingele tema võimaluse.

Pätul on head toakombed ja kõik vajalikud protseduurid tehtud, et koju minna.

Oma kodu ootab ta Tõrvas hoiukodus.

Kui Sa tunned, et tahaksid kassipoisile kodu pakkuda, siis palun, täida meie Loomasoovija küsimustik kodulehel ja hoiukodu võtab sinuga ühendust! Kuna pärisperekondi ei leia alati esimese hooga, oleme väga heal meelel Pätu ka hoiukoju saatma. Palun kirjuta meile, kui Sul lisaküsimusi on või soovid talle (hoiu)kodu pakkuda!

Jääme Sinu kirja ootama!