Peep

Peep
Nimi:Peep
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Seenior
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

IMELINE PUNANE KARVAPALL PEEP SAAB KINDLASTI SU PARIMAKS SÕBRAKS! 

 

See absoluutselt imeline punane kassipoiss on 2010. aastal sündinud vahva poiss Peep. Armas Peep kolis Pesaleidja kassituppa 2020. aasta detsembrikuu viimasel päeval Paljassaare varjupaigas lootuses, et ehk jääb ta siin kellelegi silma. 

Kaunis härra on absoluutselt suurepärane kaaslane igale inimesele! Ta on meeletult sõbralik ja oi, kuidas talle meeldib süles olla! Inimese kaisus võib ta reaalselt tunde olla ning mida tugevamalt sa ta kaissu võtta, seda rõõmsam Peep-poiss on. Kümneaastane härra on äärmiselt rahulik tegelane ning suurema osa päevast veedab ta vaikselt ringi asjatades või madratsil pikutades. Imeline kassipoiss on samuti teiste kassidega ääretult sõbralik ning kellegagi ta tüli ei nori. 

Küll aga on Peebul üks suur mure. Nimelt ei oska Peep väga hästi kasutada oma liivakasti, mistõttu kipub ta vahepeal valedesse kohtadesse pissima. Peep on enne meie juurde saabumist mitu korda koju läinud, kuid kõik need korrad on ta varjupaika tagastatud, sest juttude järgi on ta vahepeal häda liivakastist mööda teinud. Me ei oska täpselt öelda, millest see tuleb, kuid arvatavasti on tegu psühholoogilise probleemiga ning uues kodus tuleb kindlasti alguses pisut kannatust varuda. Kassitoas pole me oma silmaga näinud, et Peep mujale pissiks ning võib-olla on see eelmistes kodudes lihtsalt alguse asi olnud. Uues keskkonnas võib vahel juhtuda, et kiisuke teeb oma häda valesse kohta, sest kõik on uus ning kass lihtsalt ei tea, kuhu ta pissima peaks. 

Muidu on Peep väga tubli ja terve poiss ning teisi muresid me temaga täheldanud pole. Ta on tõesti väga-väga vahva kassipoiss, kes väärib endale kannatlikku ja rahulikku perekonda, kus kaisutustest ja armastusest kunagi puudust ei tule. 

Kui just sina soovid armsale Peebule kodu pakkuda, siis vajuta nupule "Soovin seda loomakest", tutvu meie loovutustingimustega ja täida ära loomasoovija ankeet ning me võtame sinuga peagi ise ühendust!