PEPPER

PEPPER
Nimi:PEPPER
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Tartu maakond
Värvus:must

Pildid


Rohkem infot

Pepper kolis oma koju 18.06.2019

Pepper on üks paljudest kassipoegadest, kes oleks peaaegu tänaval sündinud, kuid kelle ema jõudis Pesaleidja hoiukoju napid kolm päeva enne poegimist. Pepperi ema on Pesaleidja selle aasta üks staare, sest keegi teine pole suutnud ületada tema hooaja rekordit – tuua ilmale koguni 8 poega. Arvestades seda poegade hulka, ei ole kahtlust, et vaid osad tema poegadest oleksid järgmist talve näinud.

 

Olgugi, et selle pesakonna ema on inimeses suhtes ettevaatlik, on tema pojad algusest peale kontaktis inimesega ning ei mõista päris hästi neid hoiatusi, mida ema neile kõrva sisse sosistab. Oma elu esimesed 1,5 kuud oli neil kokkupuude ka koeraga, kuid olude sunnil (ütleme siis ausalt välja, loomavaenuliku korteriomaniku nõudmisel) tuli hoiukodu vahetada.

 

Pepperi pesakonnas on tasakaal paigas – neli emast ja neli isast . Pepper on tüdrukutest see, kelle kohta käib ütlus: algul ei saanud vedama ja siis ei saanud pidama. Ta on aktiivne, armastab väga joosta, mängida ja emme seljas turnida. Õdede-vendadega koos tunneb ta end julgemalt, kuid saab samas väga kenasti ka üksi mängitud.

 

Kui tahaksid Pepperile kodu pakkuda, siis täida kassisoovija ankeet ning võtame sinuga ühendust. See pesakond on loovutusealine alates juuni keskpaigast.