AGATHA

AGATHA
Nimi:AGATHA
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Tartu maakond
Värvus:must

Pildid


Rohkem infot

Agatha kolis oma koju 18.06.2019

 

Agathal läks õnneks. Ta on üks paljudest kassipoegadest, kes oleks peaaegu tänaval sündinud, kuid kelle ema jõudis Pesaleidja hoiukoju napid kolm päeva enne poegimist. Agatha ema on Pesaleidja selle aasta üks staare, sest keegi teine pole suutnud ületada tema hooaja rekordit – tuua ilmale koguni 8 poega. Arvestades seda poegade hulka, ei ole kahtlust, et vaid osad tema poegadest oleksid järgmist talve näinud.

 

Olgugi, et selle pesakonna ema on inimeses suhtes ettevaatlik, on tema pojad algusest peale kontaktis inimesega ning ei mõista päris hästi neid hoiatusi, mida ema neile kõrva sisse sosistab. Oma elu esimesed 1,5 kuud oli neil kokkupuude ka koeraga, kuid olude sunnil (ütleme siis ausalt välja, loomavaenuliku korteriomaniku nõudmisel) tuli hoiukodu vahetada.

 

Agatha pesakonnas on tasakaal paigas – neli emast ja neli isast. Agatha on tüdrukutest kõige uudishimulikum. Kohe, kui kõht täis, võtab esimesena mängu üles. Ta sobib hästi nii ainsaks kassiks kui kellelegi seltsiks.

Kui tahaksid Agathale kodu pakkuda, siis täida kassisoovija ankeet ning võtame sinuga ühendust. See pesakond on loovutusealine alates juuni keskpaigast.