Pilveke

Pilveke
Nimi:Pilveke
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Tartu maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

AITAME PILVEKESEL OMA JÄRGMISE SÜNNIPÄEVA KODUSOOJUSES VEETA!
Pilveke on sündinud 07.04.2019 ning Pesaleidjasse sattus 22.04.2021 Jõelähtmelt. Ta on kannatlikult oma inimest oodanud juba pea kolm aastat. Pilveke võiks oma uuele perele veel pikki aastaid rõõmu pakkuda, miks küll keegi teda ei märka?
Kes meist poleks vahel taevasse vaadanud ning pilvi imetlenud? Täpselt samamoodi imetlevad kassitoa külastajad meie Pilvekest. Lisaks sellele, et ta on lihtsalt imeilus must-valge kiisuke, on talle omapärane muster näkku justkui joonistatud! Pilveke ei pane üldse pahaks, kui keegi teda pikemalt vaatama jääb. Kui Pilveke oli Pesaleidjasse jõudes aravõitu, siis nüüdseks on ta teinud edusamme ning palju julgemaks muutunud!
Pilveke on kojuminekuks täielikult valmis. Ta on steriliseeritud, vaktsineeritud, saanud parasiitide vastase tõrje, kiibistatud ning ka uhke passiomanik!
Kui sa leiad, et tahaksid taevalikku elu meie Pilvekesega jagada, loe läbi looma võtmise tingimused, klõpsa nupul "Soovin seda loomakest" ning täida loomasoovija ankeet. Seejärel võtavad Pesaleidja vabatahtlikud sinuga ühendust ning kutsuvad Pilvekesele külla!