Pixie

Pixie
Nimi:Pixie
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PIXIE OTSIB JUST SEDA ÕIGET MÄNGUKAASLAST- ÄKKI JUST SINA OLED SEE ÕIGE?

Saage tuttavaks, tema on umbes kaks aastat noor kassipoiss Pixie. Selle ülikauni must-valge kasuka all on peidus üks pisikene uudishimulik kassipoiss, keda jagub peaaegu kõikjale.

Pixie on just see kassitoa elanik, kes liigub väga palju toas ringi ning hoiab end stabiilselt kursis toimuvaga. Eriti meeldib talle varjutada oma imekaunist halli-valge kirjut venda Dixiet. Pixie ja Dixie on väga hea näide suurepärasest vendade vahelisest suhtest. Ei ole harv olukord, kus nad üksteist pooleldi hullunult taga ajavad ning samas järgmisel hetkel üksteist suure hoolega kaisus puhtaks üritavad pesta.

Tänu oma uudishimule ning aktiivsusele sobiks Pixie elama hästi perre, kuhu saaks ta võtta kaasa oma venna Dixie või siis on juba kodus teine kassike ootamas. Lisaks sobiv must-valge kaunis poiss ka väga hästi lastega, kes temaga temaga viitsiks ja tahaks mängida.

Kuigi Pixie on äärmiselt sõbralik ja vahva kassike, siis tuleb arvestada ainult ühe pisiasjaga- kassipoiss ei ole veel harjunud väga pealetükkiva tähelepanuga, seega on võimalik, et talle peaks kolides veidi aega andma harjumiseks.

Kui tundsid Pixiest ära just endale sobiva kassikese, siis vajuta nupule "Soovin seda loomakest", tutvu meie loomavõtu tingimustega ja täida ära pisikene küsimustik. Peale seda kutsume sind kassituppa külla Pixiega tutvuma.

Adopteerides tuleb kaasa ka uuele omanikule pisikene kinkekott ProPlani poolt!