Ploom

Ploom
Nimi:Ploom
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

NUNNUST PLOOMIST VÕIKS SAADA SINU PARIM SÕBER!

 

Pisike Ploom on alles 1-aastaseks saamas, meie juurde kolis ta 25. jaanuaril Paljassaare varjupaigast. Ploomike on pigem väiksemat kasvu kiisu, must-valge kasukaga. Ploomile meeldib uudishimulikult toas jalutada või eriti armsas poosis tududa.

 

Ploom praegu veel võõrastab ja soovib omaette olla- seejuures ei ole ta kuidagi agressiivne. Ploom on malbe kiisuke, kes oma armsusega teeb vajaduse praegu inimesest eemal olla täielikult tasa! Pealegi on Ploomike alles nii väike, et oma uues kodus oleks tal palju aega julgemaks ja paimaiamaks kiisuks muutuda. Sellepärast olekski imetore, kui Ploom omale armastava ja sõbraliku, kannatliku kodupesa leiaks.

 

Ploom on juba ka kastreeritud, kiibistatud ja vaktsineeritud. Uude koju võtaks ta kaasa ka oma uhke kiisude passi. Kui Ploomike jäi Sulle silma ja sooviksid temaga tutvuma tulla, siis täida meie loomasooovija küsimustik, mille leiad klikkides nupul "Soovin seda loomakest" ja õige pea võtab Ploomi vabatahtlik Sinuga ühendust, et saaksid potensiaalse kaisukiisu oma päriskoju viia!