Polkadot ja Ethereum – mõnusad vennakesed

Polkadot ja Ethereum – mõnusad vennakesed
Nimi:Polkadot ja Ethereum – mõnusad vennakesed
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Rohkem infot

Polkadot ja Ethereum on mõnusad konkureerivad vennakesed, kes liiguvad ühes suunas jõudmaks maailma parimasse koju.

Nad on vahvad ja noored 4-kuused vennakesed, kes küll tuduvad, mängivad kahekesi koos nagu maailma parimad sõbrad ikka, aga Polkadot on palju julgem ja uudishimulikum. Mõlemad vennad armastavad mänguhiirtega lustida ja hääästi mõnusalt käpad ristis leboasendis kiisupesadel põõnata. 

Nende pisikeste vennakeste elu on olnud nii lühike aga juba on nad koos nii palju huvitavaid seiklusi kogenud - alles kuu aega tagasi elasid nad koos ema ja õega veel Türi tänavatel, kolisid seejärel Viljandi varjupaika ning kui keegi neid enda omadeks ei tunnistanud, võtsid sammud pealinna poole, et terve pere maailma parimad kodud leiaks.

Vennad sobivad kaasaegsesse perre, kus ei kardeta kassipoegade poolt põhjustatud majanduslikku kahju, sest vennakeste väärtus pere lemmikuna kasvab ajas nii palju, et see korvab igasuguse kaotuse laua pealt maha aetud vaasi või paari kriimu näol kardinas. Pere kahejalgsed peavad olema suutelised sellest iganenud hirmust üle olema ja võtma kiisupoegade puhul seda kui paratamatut sest ükski diivan ei ole väärtuslikum kui perre lisanduvate sõprade poolt pakutav selts ja naljakad elamused.

Poisid ei ole ka mingid erakud ja sobivad seltsiks peres juba ees ootavale kiisule, sest jagavad hetkel tuba veel lisaks oma perekonnale ka teiste suuremate kiisudega ja saavad kõigiga hästi läbi.

Kui soovid oma perre selliseid vahvaid vennakesi vajuta "soovin seda loomakest" ja täida küsimustik ning kiisude praegune vabatahtlik saab teid seejärel kohtuma kutsuda.