Poolvunts Luka

Poolvunts Luka
Nimi:Poolvunts Luka
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Poolvunts Luka kolis enda pessa 07.03.2022

 

AITA VUNTSU UUEKS AASTAKS OMA KOJU!

Luka on 2018 aasta kevadel sündinud noormees, kelle elu oleks võinud jääda üpris lühikeseks... Ta nimelt oli alles pooleaastase kassipojana koos ema ja õega varjupaiga eutanaasia nimekirjas. Tervis oli kõigil korras, süüks pandi liigset arglikkust, et selliseid pole kellelegi vaja... pealegi veel must-valge perekond.

Kuna eluõigus on kõigil, ka arglikel ja tavalistel, siis sai perekond toodud hoiukodusse. Kurb oli see ennustus juba poolteist aastat tagasi, et sellised kodu lihtsalt ei leia, sest Luka koos õega ootab siiani hoiukodus, et keegi neid märkaks. Luka on olnud kogu aeg suures kassiseltskonnas ja saab hästi läbi teiste kiisudega, tema ei kiusa teisi ja teised teda. Samuti ei pelga ta väikest koera, kes hoiukodus elab. Tema on ainuke, kes mürab ja mängib paari kuu vanuste kassitittedega ja on neile seltsilise eest. Teised täiskasvanud kassid ei viitsi tittedega tegeleda.

Luka on uudishimulik kassipoiss, kui inimene miskit teeb, siis on vaja kõik üle nuuskida ja vaadata. Inimese paitamist ta ikka veel ei taha, kui talle liigset tähelepanu pöörata, siis ta lihtsalt läheb eest ära, samas tuleb jälle tagasi uudistama. Luka on ka toidumotiveeritud ning söögiga meelitatav - paku talle käest midagi maitsvat ja kiisuke tuleb nuusutama ja võtab näppude vahelt kas siis kanafileed või muud head...

Kassike on kiibistatud, kastreeritud, vaktsineeritud, ussirohutatud - valmis minema uude koju, kus teda aktsepteeritakse sellisena, nagu ta on - natuke arglik, aga samas uudishimulik ja mänguhimuline.

Hoiukodus kutsutakse Lukat Vuntsuks ja ta reageerib selle nime peale. Kui soovid sellele kassipoisile kodu pakkuda, siis tutvu meie tingimustega, täida küsimustik ja hoiukodu kutsub sind külla kiisusid vaatama.