Pusa

Pusa
Nimi:Pusa
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Seenior
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Võru maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud

Pildid


Rohkem infot

IDEAALNE SELTSILINE PROUA PUSA OTSIB RAHULIKKU KODUKEST. Pehme kasukaga Pusa on elanud terve elu oma perenaisega kahekesi. Aga kahjuks tema perenaine suri... Kahjuks ei saa pereliikmetest teda keegi enda juurde võtta, sest kõigil koduloomad olemas. 

Pusal on väga ilus pikakarvaline must-valge kasukas, pikad-pikad valged vurrud ja ripsmed, armas must ninanöps ja kaunid rohelised silmad. Pehmetest valgedest pontsakatest käppadest ja kohevast sabast rääkimata. 

Pusa on olnud terve elu toakass ega välja pole kippunud, kuigi vahel on uks lahti olnud ja võimalust olnud küll ja veel. Ideaalis sobiks ta mõnele üksikule vanemale inimesele seltsiliseks, sest kui Pusa inimesega sõbraks saab, siis meeldib talle oma lähedase seltsis magada, pai saada ja rahustavalt kõrva ääres nurruda ja pikki tunde telku ees mõnuleda. Vahel ei ütleks ta ära ka mõnest kiiremast mängutuurist. Keegi võiks visata pallikest või mängida sulepulgaga.

Kuna Pusa teiste kassidega pole kokku puutunud, siis hetkel ei tea, kuidas ta teiste loomadega lepiks. Kindlasti vajaks see aega ja kannatust ning tasapisi harjutamist.

Pusa on umbes 12-aastane, steriliseeritud, tal on kiip ja kohe saab ka uue soengu, kus vanad pusad pügatakse. Nimelt nagu nimigi ütleb, siis tal on pusad kerged tekkima ja kammimine polnud eakale omanikule tähtis. Kuid tundub, et rahulikkuse ja piisavate paidega saab ka sellega korda. 

Pusa asub Võrumaal.

Täpsema info jaoks helistage 5620 8872