Rässu

Rässu
Nimi:Rässu
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Tartu maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

IMELINE RÄSSU OTSIB KODU

Rässu ehk Rästik sai taolise nime, sest vahel vudib palli järel ringi nii madalalt kui muru ja nii vaikselt kui mittemidagi samas sulandudes maastikku nagu õige kütt ikka. Neiu huvitav muster, tuleb välja, läheb tavalise "tabby" alla aga nii oranžide aktsentidega triipe ma varem näinud pole!

Oma nimest hoolimata ei ole Rässu kuri kiskja - ta on alles noor preili, uudishimulik ja energiline. Ta on kiire õppija ja talle väga, väga meeldivad teised kassid. Ütleksin, et Rässu oleks ideaalne teine või kolmas kass, kuigi ta saaks ka üksinda hakkama.

Rässu ei olnud alguses üldse inimestega koos olnud, nii et suhtumine oli tal vastav. Ta ju kartis! Aga juba kuu aega hoiukodus olemist on talle väga hea olnud. Ta usaldab rohkem, mängib ja on silmnähtavalt rõõmus, kui keegi koju tuleb. Kuigi ta on veel veidi närviline, võib kindel olla, et temast saab veel täitsa sülekass!

Rässu on vaktsineeritud, steriliseeritud ja kiibistatud. Süninud on Rässu 2020 aasta suvel ja asub hetkel hoiukodus Tartus.

Kui tunned, et oled Rässu jaoks õige inimene, siis palun täida meie kiisuvõtja küsimustik ja hoiukodu võtab esimesel võimalusel ühendust.

Rässu saabus Tartu hoiukodusse Viljandi varjupigast 17.02.2021.