Puster

Puster
Nimi:Puster
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Meie armas Puster on nüüd päris enda kodus.
KULDSILMNE PUSTER SOOVIB AMETIKÕRGENDUST!

Mjau! See roosa ninanöpsuga härrasmees pildil olen mina, Puster. Olen tööealine, 2016. aastal sündinud triibik ning sain 2019nda aasta märtsikuus ametikõrgendust, Kose vallast otse pealinna! Algul polnud ma töötingimustega eriti rahul ning hoidsin omaette, kuid varsti sain tänu soojale seltskonnale julgemaks kiisuks.

Kiidusõnu saan ma ülemuselt peapaide ja maiustega, kuid peapaid on mul siiski kõige lemmikumad. Ma lihtsalt sulan su sõrmede vahele ära! Sul pole ka mingit põhjust seda hella puudutust ära jätta, sest valge-triibuline kasukas on mul pehme ja puhas - hoolitsen selle eest väga korralikult. Minu kuldsed silmad säravad kui kuningakroon ja roosa ninaots nuusib välja kõik maiused. Olen ka seltskondlik - teiste kasside seas on mul olemine mugav ja rõõmsameelne. Mu käpp on kiire kui vormelauto ning mänguhimu palju, isegi kui Pesaleidjas veedan aega magades... Shh, ära seda mu ülemusele ütle!

Isegi kui mul on siin muhe olla, sooviksin siiski oma karjääriga jõuda päriskoju.

Minuga tuleb uude koju kaasa ka Pro Plani kinkekott!

Kui sa leiad, et Su südames on ruumi kuldsilmsele Pusteri-nimelisele kaaslasele, siis vajuta allolevale rohelisele nupule nimega “Soovin seda loomakest” ja täida ära loomasoovijaküsimustik ning Pusteri sekretär lepib sinuga peatselt aja kokku, mil saad seda kontorihärrat külastada!