Randy

Randy
Nimi:Randy
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

AITA ÜLIKAUNILE PUNASELE POISILE PÄRISKODU LEIDA!

Randy jõudis kassituppa 13.12.18 Viimsist koos oma nelja kolooniakaaslasega. Randy on kauni punase kasukaga noor kassipoiss, kellel on vanust kõigest veidi üle aasta.

Kuna Randy on pidanud terve oma elu saama ise hakkama ning elama teadmises, et inimesed ei pruugi alati tähendada head, siis esialgu suhtub ta inimesse teatud skeptilisusega. Samas kui koduses keskkonnas kindlad inimesed temaga igapäevaselt, julgelt ning järjepidevalt tegelevad, siis tulevad ka kindlasti ühel kaunil hetkel need oodatud tulemusel, mil Randy inimest tõeliselt usaldama hakkab. 
Ideaalses kodus võiks Randyga koos elada ka mõni teine kass. Selleks sobib väga hästi kas juba ees elav kodus seni igavlenud ja sõpra otsinud kass või siis hoopiski mõni julgem nurrumootor meie kassitoast. Seda eelkõige sellepärast, et Randy on elanud terve oma elu kolooniakassina ning on harjunud sellega, et tema ümber on teised kassid. Lisaks kipuvad arglikumad kassid võtma julgematelt liigikaaslastelt eeskuju ning sotsialiseeruvad ka sellevõrra enamasti kiiremini. 

Seega kui tundsid ära, et sooviksid oma ellu väljakutset ning läbi selle aidata ühe looma elu kategooriliselt muuta, siis ära pelga vajutada nuppu "Soovin seda loomakest" ning tule vii Randy koju! :)