Rocky

Rocky
Nimi:Rocky
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Seenior
Staatus:Hukkunud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Rocky veetis oma pensionipõlve armastavas hoiukodus, mida tema ise kindlasti pidas oma päris koduks. Pehmet käppa teisele poole vikerkaart!

ROCKY – POPP POISS!

Kõikide lemmik Rocky võidab inimeste südamed maksimaalselt 1,5 minutiga (teaduslikult tõestatud!). Nii ta on, mehemüraka siirad silmad ja leidlik lähenemine, sülle nurruma tulemine ja šarmantselt toidu küsimine sillutavad edukalt tee kõikide teda kohtavate inimeste südametšakratesse.

Rocky armastab isegi oma kõrges vanuses mängida sulepulgakesega ja vajadusel igast maas olevast paberitükikesest omale jahilooma visualiseerida. Vaatamata hootisele mängurõõmule on tegu väga rahuliku ja temale kehtestatud piire tundva kassikesega.

Siiani on tõeline härrasmees jäänud kõrvale kõikide kodu otsivate iluduste kõrval, kuid usub siiralt, et iga päeva tuleb elada maksimaalselt nautides, päikeselaikudel peesitades ja olla tänulik selle eest, mis tal on.

Rocky ootab väga oma päriskodu ja perekonda, kellega koos särtsakat vanaduspõlve veeta! Kui Sa soovid Rockyle kodu pakkuda, siis palun vajuta nuppu "Soovin seda loomakest", täida kiisuvõtja küsimustik ja vabatahtlikud võtavad Sinuga peagi ühendust.

Praegu ootab ta kodu hoiukodus Tallinnas, ent Pesaleidjasse jõudis Rocky aastal 2016 Kostiverest.