Rommi

Rommi
Nimi:Rommi
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

LUMEHELBEKE, TASA-TASA, ROMMI SOOVIB KOJU, TASA-TASA...

Rommi on üks neid kiisukesi, kelle kohta targemad teavad öelda, et kunagi Pesaleidjasse tulles olla tegemist ühe kurrrja-kurrrja kiisukesega, kes lausa Pesaleidja kurjeima kassi aunimele pretendeeris. Nüüd, üle pooleteist aasta hiljem, võib Rommi hoiukodu kinnitada, et kurjust küll Rommi sees ei ole. Tõsi, ka paikiisuks saamiseni on veel teekond ees, kuid hoiukodus veedetud kuu ajaga on Rommist täitsa omamoodi vahva seltsiline inimesele saanud. 

Must-valge pikakarvalise kasukaga kassipoiss saabus Pesaleidja kassituppa 13.05.2021 Viljandi varjupaigast ja sünniajaks pakutakse talle 2017a aprill. Kassitoas oli Rommi pidevalt stressis, millest tekkis tal ka pidev nohu. Ametlikuks diagnoosiks mükoplasma, mida raviti vahelduva eduga, kuid kokkuvõttes ainuke asi, mis tal seda olukorda leevendas, oli siiski rahulikum keskkond, kui kassitoas saja teise kassiga elu. Samuti peab Rommi puhul jälgima tema neerunäite, mis vahepeal on normist kõrgemale tõusnud. Rommi sööb praegu eritoitu, mis toetab neerude tööd, ja sellega on tal praegu olukord ilusti stabiilne. Võimalik, et mingil hetkel saab kiisuke jälle tavatoidule üle minna, kuid isegi kui Rommi peab neerutoidule jääma, siis seda on internetist sama lihtne tellida, kui tavatoitugi, ning hinnaklass on sama, mis tavalise kvaliteettoidu puhul.

Hoiukodus on Rommi lemmiktegevuseks aknalaual istumine ja ümbruskonna jälgimine. Samuti meeldib Rommile diivanil peesitada, kuigi enamjaolt paneb ta sealt plehku, kui inimene teda märkab, justkui arvates, et tegelikult ta seal olla ei tohi... Juba on siiski märgata, et tasapisi enam niiiii ruttu ei jooksegi ta minema ja inimene võib täitsa rahulikult diivanist mööda kõndida (Rommile tähelepanu pööramata), ilma et kassipoiss jalga laseks. Susistada oskab Rommi päris eeskujulikult, kuid käpaga pole ta kordagi löönud ja pigem lihtsalt jooksebki tema jaoks hirmutavates olukordades ruttu minema. Kahejalgseid jälgib Rommi tegelikult suure huviga ja loota võib, et see uudishimulikkus muutub varsti usalduseks.

Rommi arengul ja elul hoiukodus saad silma peal hoida instagramis "kiisuelu" kontol: https://www.instagram.com/kiisuelu/

Rommi on kiibitud, vaktsineeritud, kastreeritud ning saanud ka parasiitide vastase tõrje - seega valmis kohe päriskoju kolima.

Kui tunned, et sooviksid Rommile anda võimaluse paremale elule armastavas päriskodus, siis klõpsa nupule "Soovin seda loomakest". Seejärel tutvu meie looma võtmise tingimustega, täida ankeet ja Rommi hoiukodu kutsub sind juba varsti Rommile külla!