Roosi

Roosi
Nimi:Roosi
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

TAKSIKASS ROOSI läks oma koju 08.02.2021
Kirjumirju Roosi kolis Pesaleidja hoiukodusse 09.10.2020 Vääna-Viti külast. Roosi on 4 aasta vanune. Ta on armas ja eriline- pisike kirju käbe karvapusa, kes tormab oma lühikeste jalakestega mööda tube ringi ja otsib tegevust. Juba esimesel tubasel päeval laskis ta ennast silitada, küll korraks ja pead teki sisse peitu surudes, aga ikkagi! Pisike on ettevõtlik ja tegutseb julgelt, et oma tahtmisi saada.
Ta on arglik, aga uudishimulik. Hiilib tihtipeale salaja hoiuinimesele väga lähedale, näiteks kukla taha ja uurib, millist raamatut parasjagu loetakse või filmi vaadatakse. Aga nii kui käsi lähemale sirutada, paneb jooksu. Paitada on õnnestunud teda siis, kui ta on kusagil pesas või mõni sekund peale toidu ette asetamist. Esimesel juhul laseb ta suurest hirmust nurru valla ja on tunda, et ta pole veel paitamiseks valmis. Niimoodi vähehaaval harjutades muutub ta inimese suhtes usaldavamaks.
Teiste kasside vastu on ta sõbralik, kuid otseselt sõprust looma ei lähe ega kaissu poe. Samas talle meeldib olla pigem seltskonna lähedal kui eraldi. Roosile meeldib mängida nii sulepulga kui erinevate nööri otsa riputatud paelakeste või tutikestega, ajada taga palle või mänguhiiri, ronida mööda kratsipuid või hüpata riiulitel.
Kui soovid kiisut lähemalt tundma õppida, siis tutvu palun meie tingimustega ja täida huvi korral loomasoovija küsimustik.