Rosette

Rosette
Nimi:Rosette
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Vajavad kiiresti hoiu- või päriskodu
Maakond:Valga maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Me ei tea, kuidas Rosette poolteist aastat tagasi niivõrd kõhna ja räsituna Tõrvasse eksis, aga kassiingel oli taaskord ühe hüljatud kassi jaoks olemas ning asus kiisut tänavalt päästma. Läks mitu kuud aega enne, kui õnnestus kassike kinni püüda. Selleks ajaks oli Rosette juba tiine. Rosette tõi hoiukodus ilmale pesakonna, kuus imearmast kassilast, kes on nüüdseks juba kodud endale leidnud.

Rosette on kurva minevikuga kiisuke, kes oma lühikese eluaja jooksul on liiga palju õudusi näinud ja kogenud. Enamus inimesi tõenäoliselt ei aimagi, kui lühike on tavaliselt tänavakasside eluiga. Autod, rebased ja halvad inimesed lõpetavad hüljatud kasside elu juba mõne aasta möödudes. Tänavaelu on olnud tõeline ellujäämisvõitlus, kus soojast pesast ja kõhutäiest võis vaid unistada, rohkem kuulis ta sõimu ja pidi põgenema pahatahtlike inimeste halbade kavatsuste eest. Ta julges õues liikuda vaid maadmööda ja mööda aiaääri. See kõik on jätnud sügava haava loomakese hinge.

Rosette on hoiukodus natukene juba kohanenud. Ainult inimesed tunduvad talle kahtlased tegelased, mille tõttu ta vajab palju hoolt ja armastust, et usaldus taastuks. Ta vajab turvalist keskkonda, kus saaks taas end hästi tunda.

Palun aita meid leida inimene, kes laseks Rosette oma koju, kes annaks talle võimaluse! Palun jaga Rosette pilti!

Kui Sa tunned, et Rosette kuulub Sinu perre, siis täida palun kiisuvõtja küsimustik meie kodulehel ja kiisu hoiukodu võtab Teiega ühendust!

Rosette on hoiukodus Tõrvas.