Rosette

Rosette
Nimi:Rosette
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Hukkunud loomad
Maakond:Valga maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ROSETTE OTSIB KODU!

Me ei tea, kuidas Rosette 2017.aast
a alguses niivõrd kõhna ja räsituna Tõrvasse eksis, aga kassiingel oli taaskord ühe hüljatud kassi jaoks olemas ning asus kiisut tänavalt päästma. Läks mitu kuud aega enne, kui õnnestus kassike kinni püüda. Kui  Rosette hoiukoju sai viidud 2019.aasa aprillis, siis oli ta juba tiine. Rosette tõi hoiukodus ilmale pesakonna, kuus imearmas kassilast, kes on nüüdseks juba kodud endale leidnud.

Rosette on kurva minevikuga 2015.aasta oktoobris sündinud kiisuke, kes oma eluaja jooksul on liiga palju õudusi näinud ja kogenud. Enamus inimesi tõenäoliselt ei aimagi, kui lühike on tavaliselt tänavakasside eluiga. Autod, rebased ja halvad inimesed lõpetavad hüljatud kasside elu juba mõne aasta möödudes. Tänavaelu on olnud tõeline ellujäämisvõitlus, kus soojast pesast ja kõhutäiest võis vaid unistada, rohkem kuulis ta sõimu ja pidi põgenema pahatahtlike inimeste halbade kavatsuste eest. Ta julges õues liikuda vaid maadmööda ja mööda aiaääri. See kõik on jätnud sügava haava loomakese hinge.

Rosette on hoiukodus natukene juba kohanenud. Ainult inimesed tunduvad talle kahtlased tegelased, mille tõttu ta vajab palju hoolt ja armastust, et usaldus taastuks. Ta vajab turvalist keskkonda, kus saaks taas end hästi tunda. Praegu elab ta Pesaleidja suurimas hoiukodus Tõrvas. Kindlasti sotsialiseeruks Rosette paremini hoiukodus, kus oleks vähem kiisusid. Seega, kui soovid kiisukesele hoiukodu pakkuda, palun kirjuta meile.

Palun aita meid leida inimene, kes laseks Rosette oma koju, kes annaks talle võimaluse!

Kui Sa tunned, et Rosette kuulub Sinu perre, siis täida palun kiisuvõtja küsimustik ja kiisu hoiukodu võtab Teiega ühendust!