Ruut

Ruut
Nimi:Ruut
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PALUN AIDAKE RUUT PUURIST VÄLJA..

 

 

 

Ruut on selline pisikene õnnetu juhtum, kes tuli meile Paljassaare varjupaigast ning kui ta oli mõnda aega toas teiste kiisudega koos olnud, märkasime, et tal on selja peal veidrad hõredamad laigud. Üsna suures ulatuses, karv on ka täitsa olemas, aga kuidagi imelikult hõre.

Ruut läks puuri eritoidule, hypoallergenicule, kohe peale seda, kui veendusime, et tegu ei ole parasiitidega ega nahaseenega. Tükk aega on ta nüüd selle eritoidu peal olnud ja.. Ruudu karv on palju paremaks muutunud ning hõredamaid laike on aina vähem ja vähem..

 

 

See tähendab aga, et ta vajab kas hypoallergenic toitu või alustada proovimist teraviljavabatoiduga alustuseks, et näha, mis siis on see, mis Ruudule ei sobi. Küll aga tähendab see Pesaleidja kassitoas tema jaoks puuris istumist, sest teistes tubades ei saa me kontrollida tema söömist. Aga puuris ei taha ükski kass olla.. veel enam kuu, kaks, kolm või lausa aastaid.

Ruut vajab seetõttu VÄGA hoiukodu! Hoiukodu, kus kas ei oleks ühtki kassi ees või kui on, siis et nad sööksid mõnd teraviljavaba kõrgkvaliteetset kuivtoitu, mis ilmselt ka Ruudule sobib muretult.

Palun aidake Ruut puurist välja! Ta on nii armas, sotsiaalne, lähedustarmastav ja tore kiisupoiss.