Sander

Sander
Nimi:Sander
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ELAVAHINGELINE PAI- JA SÜLEKIISU SANDER OOTAB TEIST VÕIMALUST!

Sander saabus tagasi Pesaleidjasse 20.12.2023. Ta oli tegelikult juba end mõnusasti ühes kodus sisse seadnud aga sai sealt plehku ning oli kadunud lausa 1.5a. Kuna vanad omanikud olid selleks ajaks juba igasuguse elulootuse maha matnud ning enda eluga sedasi edasi liikunud, et Sander ei saanud enam nende juurde tagasi minna, siis nii ta meie juurde tagasi jõudiski. 

Sander on väga vahva kiisupoiss, kes on sündinud umbkaudu augustikuus 2019 aastal, jõudis Pesaleidja kassituppa 02.04.2020 Saue vallast. Ta on ülimalt sõbralik, elavaloomuline paikiisu, kes ei pelga inimesi ning veedab nendega koos meeleldi aega, jalutab tähelepanu saamiseks sabas ning vajadusel annab ka pehme "kurrrnjäuga" märku, et oleks viimane aeg teda kõrva tagant sügada. Lisaks on kassike hea isuga ning pirtsutamist Sander kohe üldse ei talu. Sander peab kinni elementaarsetest hügieenireeglitest ning vajadusel limpsib puhtaks ka oma armsa kahejalgse sõbra käed, näo ja silmad, et siis ühiselt puhtuse- ja läheduseminuteid nautida saaks. Tegu on tõeliselt erilise kassipoisiga! Üldiselt armastab Sander väga musitusi ja paitusi ning on natuke laisemapoolsem poiss (vähemalt kassitoas) ja põhirõhk kulub tal enda pesemisele, hooldajate pesemisele, kasimisele, musitustele ja maiustamisele. Aeg-ajalt võib Sandrit näha ka suletutti taga ajamas aga pigem sellises pool lesivas poosis, et energiat mitte liigselt kulutada. 
 

Sander on kastreeritud, kiibistatud, vaktsineeritud ning saanud sise- ja välisparasiiditõrje.

Kui soovid pakkuda Sandrile teist võimalust, siis vajuta "SOOVIN SEDA LOOMAKEST" nupule ning me võtame Sinuga peagi ühendust.