Sebastian

Sebastian
Nimi:Sebastian
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SUUR KIISUPOEG SEBASTIAN 

Kiisude ankeete täidetakse praegu päris palju, AGA enamus neist tuleb kiisupoegadele. Sellised suured nunnud sülekiisud ootavad kassipojahooajal ebaõiglaselt pikalt oma päris kodu. Tavaliselt soovitakse sõbralikud kiisud kohe koju viia. Aitame koos Sebastiani keset kiisupoegade buumi õige pereni!

See vahva paksu kährikukasukaga suur vaikne kiisupoiss on Sebastian! Ta on küll kogukas täiskasvanud kass, aga süles on nagu pisike malbe kiisupupojake.

Sebastian saab läbi ka teiste kassidega, sest oma rahuliku iseloomu tõttu ei nori ta tüli ei emaste ega teiste isaste kassidega. Seetõttu sobib ta perre, kus on ees teine kass ja kus soovitakse kaisukiisut.
Ta on nii malbe, et isegi teda kammides ei proovi ta kordagi inimest näksata ega kasuta küüsi.

Kiisuke on alles loetud kuud meie hoole all olnud, aga juba oleme temasse kiindunud! Lihtsalt vaadake neid suuri silmi ja kaisukaru olekut.

Sebastian on meie juurde jõudnud Valga varjupaigast, kus ta ka kastreeriti, vaktsineeriti, kiibistati ja ta on saanud kõik vajalikud tõrjed.

Kui arvad, et sinu südames on ruumi sellele imekaunile tagasihoidlikule kassile, siis täida ära meie kassivõtja ankeet ja tule Seebule külla.