Sergo

Sergo
Nimi:Sergo
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SUURE SÜDAMEGA HURMUR  SERGO UNISTAB SUVEST ENDA KODUS!

 

See imeilus süsimusta karvkattega kiisupoiss on tõeline hurmur Sergo. Pesaleidjasse kolis Sergo südameid sulatama 2021. aasta aprillis Keila-Joalt. 

Armas Sergo on tõeline hurmur ning ei jäta külmaks kedagi, kel on olnud au temaga kohtuda. Suurt kasvu kassipoiss tundub esialgu pisut hirmsana, kuid tegelikult on Sergo tõeline kaisukass, kes veedab hea meelega terve oma päeva sinu süles! 

Sergo on tõesti ideaalne kassike! Ta on täpselt selline muhe mees, kellega sa võid tunde köögilaua taga maailmaasju rääkida ning ta vaatab sulle oma tarkade silmadega otsa ning ta mõistab. Ta lihtsalt kuulab, ronib sulle oma pontsu kehaga sülle ning on sulle igal ajal toeks. Ta võiks vabalt hakata teraapiakassiks, sest temaga aega veetes kaovad kõik mured ning süda täitub lõputu õnnetundega. Ta on tõesti nii-nii-nii tore sell!

Ta on meil tõesti nii armas tegelane ning me vaid kujutame ette kui palju rõõmu ta oma tulevasse perekonda toob. Selle meie juures oldud aja jooksul on Sergo iga meie uue tööpäeva nii palju toredamaks teinud, sest päev ei saa olla halb kui su süles on suur mehemürakas, kes oma armsa ninakese vastu su põske paneb ning seejärel hellalt oma peakesega sind sügama hakkab. Üldiselt on Sergo hästi rahulik sell ning teistega ta tüli ei nori ning kaisutamisvälise aja veedab enamasti magades.

Kui just sina oled valmis armsale Sergole kodu pakkuma, vajuta nupule "Soovin seda loomakest", tutvu meie loovutamistingimustega ja täida ära loomasoovija ankeet. Seejärel võtame sinuga ise ühendust ja kutsume su Sergole külla!