Sunny

Sunny
Nimi:Sunny
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

VÄIKE SUNNY LEIDIS OMA KODU. AITÄH!

Sunny on pisike ja armas plika, vanuseks vähem kui aasta ja kasvult veel täitsa kassipoja mõõtu - tema sünnipäev jääb 2020aasta oktoobrisse. Praegu pesitseb kiisupreili oma Tallinnas asuvas hoiukodus. Hoiukodus on teinud Sunny väga suure arengu – ehmatunud susisevast kiisust on saanud mänguline kõva nurrumootoriga paikiisu.

Tema minevik ei ole ilmselt kerge ja inimeste usaldamine võtab aega, aga üllatavalt ruttu tuli see päev, kus pisike Sunny tuli pärast mängimist ise pai küsima. Ta veel esialgu valib, keda usaldada, aga julgust tuleb iga päevaga juurde ja uudishimu on meeletu. Ja kui juba paitamiseks läheb, siis seda naudib Sunny täiel rinnal.

Sunny on tulevasele omanikule kindlasti vahvaks kaaslaseks – tema uudishimu, eriti naljakad mängupoosid ja armas painurumine kokku pakuvad kõike, mida ühelt kiisult võiks oodata.

Teiste kassidega saab ta samuti hästi läbi. Sunny ootab sind külla ja loodab peagi leida endale kodu ja pere, kelle juurde ta saabki mängima ja nurruma jääda!

Kui sooviksid Sunnyle kodu pakkuda, siis vajuta julgelt nupukesele "Soovin seda loomakest" ning täida talle ankeet ja hoiukodu kutsub teid ise külla!