Sigrid

Sigrid
Nimi:Sigrid
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Hukkunud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SIGRID PIKAKARVALINE ILUDUS

Kassike jõudis meie juurde Raasikult 01.06.2021. Ta on nagu sünnipäevakingitus. Väljast imeilusa pika karva ja suurte silmadega, aga sisemus on veel üllatus. Tõesti Sigrid ei ole ennast veel täielikult meile avanud, aga ta ei peagi, sest kingituse  saavad avada ainult inimesed, kellele kingitus on mõeldud. Mõnda asja tema kohta teame. Näiteks ei ole kohe kindlasti Sigrid kuri ega agressiivne. Talle meeldib rahulikult istuda ja jälgida, mida teised kassid või inimesed toas teevad. Pikutada päikeselisel päeval aknalaual ja nautida elu. Sigrid jääb tihtipeale inimestele märkamatuks, sest ta ei jookse kohe juurde pai nuruma. Ta on tasakaalukas ja kalkuleeriv. 

 

Sigridi vanus võks jääda kuskile kahe ja kolme aasta vahele. Ta hoiab puhtust ja saab hästi läbi teiste kassidega. Tuttavatel lubab pai teha, küll kõrvad ludus, aga lubab ja sisimas ka kindlasti naudib. Ta on tubli ja korralik kass, kellele on tehtud kõik vajalikud protseduurid, et koju minema hakata, lihtsalt sihtkoht on puudu. Ei ole veel tema pere sünnipäev kätte jõudnud, aga loodame, et ta ei pea seda päeva enam kaua ootama, sest tõesti on tegu väga südamliku kassiga, kes nagu kõik kassid, vajab  ainult natuke aega kohanemiseks, konservi, paikätt ja mõistmist.

 

Kui soovid Sigridile kodu pakkuda, siis palun tutvu kõigepealt meie lepingutingimustega, seejärel täida ära loomasoovija küsimustik, et saaksime Sind Sigridile külla kutsuda.