Siku

Siku
Nimi:Siku
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

 SAABASTEGA SIKU OTSIB MÄNGUHIMULIST SÕPRA 

Siku on vahva kassipoeg. Ta on lustakas ning lõpmata energiline ja uudishimulik. Ülekõige armastab ta mängida ridva, pallikeste või tossupaeltega. Siku käib Sul sabas  nagu takjas ja soovib tähelepanu ja pai, mis on talle veel veidi võõras, aga tal on head eeldused suureks kasvades painorijaks saada.
Siku saab suurepäraselt teiste kassidega läbi, kuigi vanemad kassid eelistaksid ilma tema mürgeldamiseta aknalaual lesida. Teised vanemad olijad innustuvad tema nooruslikust mängulustist ja löövad kampa ning nii nad mängivad üheskoos. Siku parim sõber aga on Sirtsu, kellega ta enim trallitab ja tempe teeb.
Siku triibuline, aga valge kõhualuse ja käppadega emane kassipoeg, kes on sündinud 2022. aasta mais ehk ta on 8-kuune. Pesaleidjasse tuli ta Viljandi varjupaigast 2023.aasta jaanuaris koos teise kassipojaga ehk oma õe Sirtsuga. Sikul on kiip ja pass, samuti on ta vaktsineeritud ja steriliseeritud.
Kui Sina soovid Sikule kodu pakkuda ja teda suureks sirgumas näha, klõpsa nupul "Soovin seda loomakest", täida ankeet, ning Sinuga võetakse peagi ühendust!