Smirre

Smirre
Nimi:Smirre
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SMIRRE - KASS, KELLEL ON ISELOOM KUI KULD JA KARV KUI SIID!

Selle ühe lausega on Smirre kohta põhiline juba öeldud, aga et selle noore malbe kassipoisi kirjeldamiseks jääb sõnadest väheks, siis räägime aga edasi!
Kohe kassituppa sisenedes jääb silma üks imeilusa sügavhalli ja valgekirju siidpehme kasuka ning smaragdroheliste silmadega kassipoiss, kes Sind silma
sisse vaadates nühkima tõttab. Temast on lausa võimatu mööda vaadata! Edasi liikudes ei jää Smirre sammugi maha – ta muudkui nühib ja nurrub, masseerib ja nõuab inimese tähelepanu. Tema juurde kummardades võib ta lausa suurest õnnest inimese nägu hakata limpsima ning nii kiirelt ongi inimese sulanud süda Smirre raudses haardes!

Smirre on umbes 3-aastane noor kassipoiss, kes saab ka teiste rahulike sõbralike kassidega läbi! Kindlasti sobib Smirre hästi peresse, kus on laps(ed), sest temas ei ole grammikestki käpaga äsajat või hammustajat ning ta pakub igati turvalist ja nauditavat nurrrrruvat seltskonda!

Smirre puhul on ka hea teada, et on FIV+. Tegu pole hirmsa ega eluohtliku haigusega, aga info on siiski heaks teadmiseks tema tervise hoidmisel. Rohkem saab selle kohta lugeda Pesaleidja blogist.

Smirrel on ka tehtud kõik vajalikud protseduurid - ta on kiibistatud, vaktsineeritud, kastreeritud ja saanud kõik vajalikud parasiitidevastased tõrjed. Lühidalt tähendab see kõik, et ta on valmis kolima. Kui soovid talle kodu pakkuda, siis tutvu meie tingimustega ja täida tema kohta ankeet ja me kutsume Sind talle külla!