Simmu

Simmu
Nimi:Simmu
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Vajavad kiiresti hoiu- või päriskodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

BRONEERITUD!!

SOOJUST JA HELLUST OTSIV NURRUMOOTORIST SIMMU TAHAB VÄGA ENDA PÄRISKOJU!

Meie äärmiselt armas 2-3 kuune kiisubeebi Simmu on üks vahva kassipoeg, kellele meeldib väga inimlooma süles nurruda ja paisid küsida. Ta teab, et alati, kui hoiukodu perenaine kööki liigub, peab temagi sinnapoole minema ja entusiastlikult märku andma, et temagi tahaks süüa! Simmule meeldib väga igasuguste mänguhiirte ja pallikeste ja nööridega mängida, lisaks naudib ka ta teise kiisu tagaajamist - omavahel saavad nad väga hästi läbi! Pisike Simmu naudib ka hoiukodu perenaisega koos magamajäämist ning küsib nurrudes paisid senikaua, kuniks perenaine on magama jäänud.

Simmu leiti Maardust 25.09.2021 ning jõudis ka vaat, et samal päeval hoiukodusse. Kahjuks pole saatus kassipojale armuline olnud: Simmul on murtud saba ning tagumise käpa luu valesti kokku kasvanud. Hetkel see talle muret ei tee ja elukvaliteeti ei sega. Küll aga peab arvestama sellega, et mänguhoos kaob tal üsna tihti tasakaal ning potsatab pehmelt maha. Simmu asub Tallinnas hoiukodus ehk siis ta juba väga ootab inimloomi endale külla!

Kui Sa tunned, et just Sina soovid oma ellu imelist Simmut, siis vajuta allolevale nupule "soovin seda loomakest" ning me võtame sinuga ise ühendust!