SNOOPY

SNOOPY
Nimi:SNOOPY
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

TÄNAVAELUST RÄSITUD SNOOPY EI PEA ENAM KAKLEMA, NÜÜD JAGAB ARMASTUST OMA UUES KODUS!!

 

Kiisumõmmi Snoopy saabus Pesaleidja kassituppa 12.03.2022 Viljandist. Tegemist on suurekasvulise kassihärraga, kellele pakutakse vanuseks umbes viis aastat - ehk tegemist on kassikesega oma parimais aastais!

 

Kahjuks on tänavatel veedetud aastad jätnud korraliku jälje kiisukese füüsilisele vormile. Snoopy’l on nimelt puudu pool paremast kõrvast ja üleüldse on ta selline rääbakas. Lisaks kõigele muule on tal kunagi murdunud lõualuu, mis on kahjuks valesti kokku kasvanud - seetõttu hoiab tema suu viltu ja vahel ripub ka keeleotsake natuke välja. 

 

Kas on tegemist olnud kõutside omavaheliste arvete klaarimistega, koerte rünnaku või näiteks autoga kokkupuutega, mis talle sellised jäljed on jätnud - seda Pesaleidja vabatahtlikud ei tea. Ka Snoopy ise ei taha enam neid aegu meenutada. Üldiselt võib need aspektid siiski pigem iluvigadeks klassifitseerida, mis tema igapäevaelu oluliselt ei mõjuta.

 

Vaatamata oma läbielamistele on Snoopy üks tõeliselt paimaias kaisukiisu, kes väga tahab lähedust ja armastust, nii saada kui jagada. Kuigi Snoopy ei pea enam võitlema toidu ja peavarju eest, on kassitoas igasuguseid kiisukesi, ka selliseid, kes ikka tulevad tüli norima ning seetõttu on juhtunud, et hommikul leiame Snoopy näiteks verise kõrvakesega. Tegelikult Snoopy kohe üldse ei taha enam kakelda.

 

Üle kõige sooviks Snoopy leida päris oma inimese, kellele parimaks sõbraks olla, ja kodu, kus enam ei pea ennast “maksma panema”, vaid saab lihtsalt olla. Snoopy on ilusti kiibistatud, kastreeritud, saanud parasiitide vastase tõrje ja ootab pikisilmi kassitoas külalisi!

 
Kui tunned, et kassimõmmik Snoopy võiks olla sinu pere uus liige, siis klõpsa nupule "Soovin seda loomakest", tutvu meie looma võtmise tingimustega ja täida ankeet. Meie vabatahtlikud kutsuvad Sind esimesel võimalusel Snoopyle külla!