Sõõrik

Sõõrik
Nimi:Sõõrik
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Pärnu maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Sõõrik on uues kodus alates 11.10.2020 

---

SÕÕRIK ON VALMIS SINU ELU MAGUSAKS TEGEMA

Kiisu jõudis Pesaleidja hoole alla 29.11.19 Laulasmaa suvilate vahelt. 

See suurte ja ümmarguste silmadega õrn neiuke on Sõõrik. Ilmselt on ta sündinud 2015 aasta lõpus, kuid päris täpselt me seda öelda  ei oska, sest nagu paljud teisedki Pesaleidja kassid, on ka Sõõrik pärit ühest kassikolooniast. See tähendab seda, et olgugi, et Sõõrik on armsa ja hella hingega, siis ometi ei usalda ta veel inimest täielikult. 

Sõõrik on hästi tubli ja viisakas tegelane, kohe algusest peale kui ta oma hoiukoju jõudis, teadis ta täpselt, mis asi on liivakast ja kasutab seda eeskujulikult, sööb tublisti ja fännab konservi. Konserv on imeline vahend, mida  kasutada, et tõestada sellele imearmsale karvakerale, et inimesed polegi nii hirmsad loomad, nagu ta arvab.

Kahjuks on näha, et Sõõrik kardab väga, lausa väriseb kui inimest näeb, õnneks elab ta hetkel hoiukodus, kus ta saab iga päev kahejalgsetega harjuda. Ootame lootusrikkalt seda päeva, mil ta paikäe eest plehku ei pane. Usume, et see päev tuleb peagi, sest tegemist on ütlemata uudishimuliku neiuga. Kui istuda rahulikult, siis uudistab Sõõrik ringi, ning tihti võib leida ta korteri pealt kuskil piilumas. See näitab, et tegelikult ta hindab inimese seltskonda kõrgelt ning kui natuke veel julgust suudaks koguda, siis peagi saab ta oma uues kodus ehk päris oma inimese süles kerra tõmmata. 

Kuid nii palju on edusamme tehtud, et Sõõrik kutsub oma hoiukodu inimest mängule. Sest mängida talle oi kuidas meeldib! Sõõrik on lisaks teiste kasside suur-suur fänn. Ta tahab nendega koos olla, nendega mängida ja õpib ka nende pealt mänguvõtteid ja muid põnevaid kombeid. Talle sobiks väga, kui uues kodus oleks teine kass (või kaks) ootamas. 

Tahame väga, et Sõõrik saaks tunda päris oma kodu soojust ja oma inimese hella hoolitsust, seega kui otsid kaaslast ja oled nõus kannatlikult ootama, et ta saaks oma arglikkusest võitu, siis tutvu tingimustega ja täida palun meie kassivõtja küsimustik. Sõõrik võtab uude koju kaasa kingipaki Pro Plani poolt. 

P.S. Piltidelt on näha, et Sõõrik on meisterpiiluja 

Sõõrik elab praegusel hetkel Pärnumaal hoiukodus, kus tal on seltsiks teised kassid. Sellegi poolest Sõõrik ootab, et oma lummava pilguga kellegi süda võita ja päriskoju jõuda. 

NB! Külasta ka Sõõriku instagramikontot: piilukass.