Sügis

Sügis
Nimi:Sügis
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline

Rohkem infot

See kiisu on leidnud oma pere! :)
Kolib mai keskel.

 

 

Tere!

Mina olen Sügis ja ma sündisin 03.03.2019.

Kui me hoiukoju jõudsime vendade-õdedega, siis olime veel oma emme Liisi kõhus aga siis tundus hoiukodu üks tore paik, et otsustasime 2päeva hiljem siia maailma tulla. Ilusti hoiukodu sünnipäeval- küll me olime ikka täpsed.
Nüüdseks oleme juba kasvanud päris suureks ja umbes mai keskel oleme valmis kolima oma päriskoju. Eriti tore, kui saaksin kaasa võtta ka mõne oma õe või venna, aga pole hullu kui pean ka üksi kolima. Peaasi, et kodu oleks samahea või veelparem kui hoiukodu!

Olen pesakonna kõige hellikum kassipoeg. Mulle meeldib hullupööra inimese vastas ja peal olla. Nii mõnus on oma käpakestega istuda hoiukodu sooja jalalaba peal või pugeda kaissu. Mulle meeldib küll väga mängida aga võrreldes oma õdede-vendadega olen õige rahulikum kassilaps. Sündisin küll esimesena aga olen ka pesakonna kõige pisikesem... ei saa aru kuidas see Talv minust küll nii ette on rebinud... ta on minu kõrval lausa hiiglane!

Igatahes, kui ma sulle silma jäin, siis täida siin samas ankeet ja meie hoiukodu võtab sinuga esimesel võimalusel ühendust.

Ahjaaa, enne koju kolimist saan ma endale kiibi ja passi ning ProPlani poolt ka kinkepakikese.

Kohtumiseni siis!