Sukiyaki

Sukiyaki
Nimi:Sukiyaki
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ARGLIK KAUNITAR SUKIYAKI!

Sukiyaki ehk Suki kolis meie kassituppa Viljandi varjupaigast 15.06.21. Ta on arvatavasti sündinud 2019. aastal, seega on tegu veel päris noore kassiga! Sukiyakil on omapärane triipude ja laikudega kasukas ning pisikese keha kohta on tal üllatavalt puhvis ning suur saba. Karvapalli välimuse teeb veel eriti nunnuks roosa ninanöps. 
Ei saa salata, Sukiyaki ei ole just kõige (inim)sõbralikum kiisu, ta kardab kahejalgseid hirmsasti. Ilmselt pidi kiisu tänaval elades enda eest palju seisma ning need kombed/instinktid pole tal veel kuhugi kadunud - lähenedes on peidupaigast kuulda turtsumist ja urinat. Muidugi ei saa ka välistada, et keegi ei oleks talle varasemas elus kurja teinud - see selgitaks hästi nii paanilist hirmu inimeste vastu. Fakt on aga, et Suki vajaks lihtsalt mõnusat kodukeskkonda ja hoolivat pere, kes annaks talle piisavalt aega ennast avada ja kahejalgseid usaldama õppida. Oma kodu sulataks kindlasti ülesse kiisu väikese südame ja tooks Sukiyakis välja toreda pereliikme ning miks ka mitte potensiaalse paikiisu!

Kui soovid tulla Sukiyakiga kohtuma, siis palun täida meie loomasoovija ankeet klikkides nupule "Soovin seda loomakest" - siis saame Sind kutsuda Pesaleidja kassituppa talle külla!