Sukiyaki

Sukiyaki
Nimi:Sukiyaki
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

RAHUARMASTAV KAUNITAR SUKIYAKI!

Sukiyaki ehk Suki kolis meie kassituppa Viljandi varjupaigast 15.06.21. Ta on arvatavasti sündinud 2019. aastal, seega on tegu veel päris noore kassiga! Sukiyakil on omapärane triipude ja laikudega kasukas ning pisikese keha kohta on tal üllatavalt puhvis ning suur saba. Karvapalli välimuse teeb veel eriti nunnuks roosa ninanöps. Kui varasemalt tunti Sukit, kui inimpelgurit, siis nüüd on Suki hirm vähenemas ning ta on nõus iga kell limpsima oma vabatahlikust sõbranna sõrmed pasteedist puhtaks ning maiustamise ajal isegi mõned paid ei ole enam vastukarva. Muidugi tuleb endiselt alguses ette susisemist. Minevikus sagedased turtsumised ja urinad on siiski lõppenud, ning jäänud vaid veel varuks tagataskusse ohtlikeks puhkudeks. Tõenäoliselt on Suki minevik inimestega suhetes olnud keeruline, kuid ta on vapper ja uudishimulik ning võib loota, et jõudes enda päris koju saab temast mõnus seltsiline, kellega vaadata Netflixi seriaale või niisama lõõgastuda, sest lõõgastumises ja puhkamises on Suki meister ning alati valmis koolitusi pakkuma.

Suki vajaks mõnusat kodukeskkonda ja hoolivat pere, kes annaks talle piisavalt aega ennast avada ja kahejalgseid usaldama õppida, sest kassitoas hoiab ta pigem kartlikega ühte punti ja ei tunne end ka väga hästi suure hulga kasside seltsi. Oma kodu sulataks kindlasti ülesse kiisu väikese südame ja tooks Sukiyakis välja toreda pereliikme!

Kui soovid tulla Sukiyakiga kohtuma, siis palun täida meie loomasoovija ankeet klikkides nupule "Soovin seda loomakest" - siis saame Sind kutsuda Pesaleidja kassituppa talle külla!