Sun

Sun
Nimi:Sun
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PAKSUKE SUN LEIDIS OMA KODUKESE!

Päikeselisel märtsikuu päeval hulkurist Sun eksis pöördel ja sattus püügipuuri Põltsamaal. Järgmisel hetkel avastas poisike ennast Viljandis varjupaigas, kus ka meeleolu muutus koheselt kurvaks, sest ta teadis tõde. Ta teadis, et mitte keegi ei hakka teda kunagi otsima ja mitte keegi ei tule teda päästma. Tema on see kass, kelle kohta öeldaks: "Pole lootustki temast kodukassi teha!". Ootamas oli teda ainult üks saatus- viimane käik sinna kabinetti, kust tema sugused kassid ei tule enam iialgi elusalt välja.

Tegelikult saab Suni lugu siin alles alguse, sest maailmas on ka missiooniga inimesi, kes annavad uue võimaluse kassidele, kellel polnud ka seda sündides. Nii sõitiski Sun edasi Tartusse ajutiselt hoiukodusse, kus kõik vajalikud protseduurid tehtud saaks. Lõpuks on jõudnud Sun Pesaleidja tuppa, Tallinnasse. Kui esialgu tundus, et Sun on see, kes jääb inimese kätt pelgama, on ta hakanud usaldama meid. Sun naudib väga tähelepanu, ei karda paisid ja on tänulik, kui temaga räägitakse.

Pontsakas suurte põskedega 2015. aastal sündinud triibik ootab oma kodu.

Kui soovid Suniga kohtuma tulla, siis palun klõpsa nuppu "Soovin seda loomakest", täida ankeet ja vabatahtlikud võtavad sinuga esimesel võimalusel ühendust.