Alma

Alma
Nimi:Alma
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ALMA LEIDIS KODU!

 

SUUR SALADUS ON PALJASTATUD, ME TEAME KUIDAS VÕITA ALMA SÜDANT

Retsept on lihtne, vaja läheb vaid:
♡ Nädalajagu aega
♡ Kott värsket kala, parim on räim
♡ Paarsada grammi kanahakkliha
♡ Rahulikku meelt
♡ Hella paikätt
Eelmainitud komponentidest on võimalik ilma suurema jõupingutuseta välja voolida armas ja siiras Alma, kes harjub uue koduga kiiresti. 

Oma enda PÄRIS kodu ootele on Alma miskipärast jäänud loodetust kauemaks. Kus Sa oled, tema inimene? Võibolla oli asi õige retsepti puudumises, mine tea aga proovime veel. Ehk õnnestub sõbrapäevaks.

Alma on oma loomult vaikne leppija, kes kõva häälega enda poliitilisi maailmavaateid ei jaga- võta aga näpust, viimasel ajal on kuulda vaikset mjäu, kui hommikul toidukauss nähtavale tuleb või mjäu eest pai võib saada. 

Alma aga laseb ennast igalt poolt paitada, silitada ja mõnuleb eneselegi tunnistamata väga, kui teda kõhu alt sügada. Tihti unustab ta end pikkadeks minutiteks näiteks kapiservale toetuma ja samal ajal just sobivat põske selle vastu hõõruma. Söögiga ta ei pirtsuta, vaid pigem on suhtumisega, et küll küllale liiga ei tee ja liivakastikombed on ühele tublile daamile vägagi selged.

Almale võiks pakkuda kindlasti julgust, kui kodus on teda ees ootamas ka teine kiisuline, kuid aeg on näidanud, et hoiukodus tunneb ta end üksinda veel paremini. Talle meeldib olla troonil ja kõik paid endale saada.

Me kõik teame, et mehed armastavad silmadega ja naised kõrvadega. Usu, Almal on mõlemale midagi pakkuda, tema imearmas pisike keha ja kolmevärviline kasukas on äärmiselt armas vaatepilt. Seevastu aga naised ei suudaks Alma paitamist lõpetada; esiteks tema siidpehme kasuka tõttu ja teiseks on kuulda tema lakkamatut nurrunooti, mis mõjub nii rahustavalt ja nauditavalt.❤ 

Kui oled Almakesest huvitatud, siis palun vajuta nuppu 'Soovin seda loomakest', täida ankeet ja tema hoiukodu võtab Sinuga peagi ühendust, et saaksime lähemalt tutvust teha!