Tuisk

Tuisk
Nimi:Tuisk
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KODUS JUUNI 2019. TUISK kolis koos oma venna RAHEGA päriskoju. Lumivalgel Tuisupoisil on rohelised silmad, ta on poegadest kõige mürglim ja aktiivsem ning kõige suurem ka. Tuisk elab Tallinnas hoiukodus koos oma lumivalge venna Rahe ja õe Lumikese, tumehallitriibikvenna Süsi ja emme Helbekesega. Kiisulapsed on tublid ja pontsakad, müravad ja mängivad ning naudivad kiisuemme kaisus olemist või hoiuperega mängimist.

Pere päästeti ühest Rea vallas asuvast aidast, kus Helbeke nad ilmale tõi. Õnneks pererahvas märkas abivajajat kiisupere ja toimetas nad Pesaleidja hoole alla. Kiisude jaoks jõudis abi viimasel hetkel, pisikiisude silmad olid paari päeva kaugusel pimedaks jäämisest tugeva põletiku tõttu. Praegu on kiisulapsed täielikult tervenenud, söövad ise, kasutavad korralikult liivakasti ja kasvavad ning kosuvad nagu kassilapsele kohane.

Tuisk on sündinud aprilli (2019) alguses, loovutamine uude koju alates juuni algusest.

Koos temaga otsivad kodu ka lumivalge vennake Rahe ja õeke Lumike, ning tumetriibik Süsi. 2 kassi on kindlasti parem kui 1. Adopteeri kaks kiisut samast pesakonnast