Taavi

Taavi
Nimi:Taavi
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Korralik eesti mees Taavi otsib seda õiget!

 

Kui Taavil oleks mõnes populaarses tutvumisäpis konto, oleks tal lisainfoks arvatavasti kirjas ‘’Lihtne mees. Peagi 4-aastane’’. Piltideks oleks tal üsna tõenäoliselt üks foto temast mõtlikult kaugustesse vaatamas ja üks selfie kassidega. Siin on Sinu koht otsustada, kas minna edasi teiste profiilidega tutvuma või võtta eesmärgiks sellest tagasihoidlikust müstilisest iludusest rohkem teada saada. 

 

Temaga kohtuma minnes saad kinnitust sellele, et Taavi ongi täpselt nii tagasihoidlik, kui esmamulje tema profiilist jättis. Põhjalikuma tutvuse käigus avastad tõenäoliselt, et poisile meeldib väga jooksmisega tegeleda. Kuna jooksmine on üks üsna väsitav spordiala, on kosutav iluuni iga kell sobilik ja oodatud - puhkama ju peale energiavarude nulli jooksmist peab. Üsna keskmise mehe moodi pole ta kõige suuremas vaimustuses rutiinsetest arstlikest kontrollidest - kui tal vaid võimalus oleks, väldiks ta arstitädi meelsasti. Ometi me ei mõista miks, sest iga kontrolli käigus selgub, et Taavi on spordimehele omaselt oma parimas vormis. 

 

Korra on Taavi-poiss juba arvanud, et nüüd leidiski selle õige aga vaid loetud päevad peale leibade ühte kappi panekut pidi Taavikene kahjuks endast sõltumatutel põhjustel tagasi varjupaika kolima. Loodetavasti tulevase kaaslasega nii ei juhtu. Sinu külastuse jaoks on Taavil igatahes soeng juba korras!  

 
Kusjuures, selleks, et Teil oleks kodus koos kergem kohaneda, siis võtab Taavi kaasa ka pisikese kotikese ProPlani poolt.