Tanel

Tanel
Nimi:Tanel
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Hukkunud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

TAVALINE TRIIBIK TANEL TAHAB KA JÕULUKS OMA KOJU!
 
Tanel on vahva kassipoiss, pärit Jõelähtme vallast. Pesaleidja kassituppa leidis ta tee juba 08.05.2020, paraku keegi temast puudust ei ole tundnud, seega otsib ka Tanel pühadehooajaks endale uut kodu.
 
Kui me ütleme, et Tanel on tavaline triibik, siis ei mõtle me sellega midagi solvavat. Lihtsalt Taneleid on varjupaikades palju. Ta on see kõige klassikalisema ja puhtama kodukassi triibuga, valge maniski ja sokkidega poisiklutt, kes tahaks lihtsalt võimalust, et ka tema kellegile silma jääks.
 
Tanel võibolla ei ole suures kassihulgas esimene, kes Sulle silma jääb, sest ta ei trügi esimesena pai nuruma, aga ta on südamlik ja vahva, ning kindlasti võidab kõik südamed, kes temaga veidi aega veedavad. Tanel lubab endale pai teha ning mõni päev lausa sülle võtta, aga kogemus on õpetanud, et kõige pealt tuleb neid paitajaid veidi jälgida. Sa pead tema usalduse võitma, aga need kassid, kelle usalduse Sa juba korra oled võitnud kingivad Sulle kogu oma südame ja helluse ja mõnusa muruniiduki nurru.
 
Tanel on vaktsineeritud, kiibistatud, saanud regulaarselt ussirohtu ning kastreeritud. Ta on igati valmis koju minema. Ainus, mida me Taneliga ühiselt palume, on see, et annaksid talle kodus kohanemiseks aega ning ta kindlasti tõestab teile, kuidas ka see "tavaline triibik" võib särama lüüa.
 
Kui soovid Tanelile kodu pakkuda, siis täida siin samas lehel meie loomasoovija küsimustik.