TARDIS

TARDIS
Nimi:TARDIS
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Tartu maakond
Värvus:must

Pildid


Rohkem infot

Tardisel läks sel korral üle noa tera. Ta on üks paljudest kassipoegadest, kes oleks peaaegu tänaval sündinud, kuid kelle ema jõudis Pesaleidja hoiukoju napid kolm päeva enne poegimist. Tardise ema on Pesaleidja selle aasta üks staare, sest keegi teine pole suutnud ületada tema hooaja rekordit – tuua ilmale koguni 8 poega. Arvestades seda poegade hulka, ei ole kahtlust, et vaid osad tema poegadest oleksid järgmist talve näinud.

Olgugi, et selle pesakonna ema on inimeses suhtes ettevaatlik, on tema pojad algusest peale kontaktis inimesega ning ei mõista päris hästi neid hoiatusi, mida ema neile kõrva sisse sosistab. Oma elu esimesed 1,5 kuud oli neil kokkupuude ka koeraga, kuid olude sunnil (ütleme siis ausalt välja, loomavaenuliku korteriomaniku nõudmisel) tuli hoiukodu vahetada.

Tardise pesakonnas on tasakaal paigas – neli emast ja neli isast. Tardis on tüdrukutest üks tagasihoidlikumaid, aga seda ainult nii kaua, kuni keegi mängu alustab ja tema kaasa haarab – siis on igasugune tagasihoidlikkus peoga pühitud. Meil tajume, et team  tunneks suurt puudust oma vendadest-õdedest, mistõttu oleks ideaalne, kui ta saaks koju, kus kas keegi teda juba ees ootab või koos mõne oma venna-õega.

Kui tahaksid Tardisele kodu pakkuda, siis täida kassisoovija ankeet ning võtame sinuga ühendust. See pesakond on loovutusealine alates juuni keskpaigast.