Taylor

Taylor
Nimi:Taylor
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SIIRAS TAYLOR KOLIS PÄRISKOJU OKTOOBRIS 2021!

Taylor on 4-aastane emane kass... Ei, ta ei ole lihtsalt emane kass, ta on palju rohkemat. Tema süsimusta pelgliku fassaadi taga on otsatult hellust ja hoolimist. Tõenäoliselt ei saa temast kunagi diivanil külje alla pugevat nurrumootorit, kuid kindlasti saab temast parim sõber sinu kassile. Tema siiras ja tingimusteta armastus teiste kasside vastu on ennenägematu ja südantsoojendav. Parim valik, kui sul on juba kass ning loodad leida talle kaaslast, kellega ei oleks kunagi igav ning kes ei vea kunagi alt.

Taylor sattus Pesaleidjasse esimest korda 2018. aasta maikuus. Pelglik tänaval karastunud must kaunitar ei jäänud pikka aega mitte kellelegi silma, sest armastas peituda küll pesadesse või teiste kasside taha. 2019. aastal leidis Taylor endale armastava kodu… kuid kahjuks mitte igavese. Taylor tagastati 2020. aasta oktoobris Pesaleidjasse, sest ta ei saanud aasta jooksul inimesega sõbraks.

Praeguse hoiukodu perenaiste jaoks on see aga täiesti arusaamatu. Paari koosveedetud kuu jooksul on tema usaldus võidetud, ta laseb ennast paitada ning vingerdab tänulikult ümber jalgade, kui käes on söögiaeg. Jah, tõsi, ega ta niisama ennast sülle võtta ei lase ja pigem on väga ettevaatlik, kuid kindlasti ka see muutub, kui veelgi pikemalt koos aega veeta. Ta ei kräunu ega nõua kunagi midagi, peab vaid teiste liigikaaslastega pikki vestlusi kummalises kurruvas „kassikeeles“ (nagu StarWars BB-8). Seda peab kuulma ja nägema!

Taylor oli Pesaleidjas puuris, kuna stressist kodu kaotuse tõttu oli ta seedimine nõrk ning kippus oksendama. Kuna aga kassitoas segatakse kokku annetusena saadud kõikvõimalikke krõbinaid ning Taylorile ei tarvitse see hästi mõjuda, siis ei saanud teda kassituppa lasta, sest seal puuduks kontroll selle üle, mida ta sööb. Seepärast elaski ta enne hoiukodusse jõudmist 5 kuud puuris L. Hoiukodus ei ole tema seedimine kordagi alt vedanud, isegi erinevaid toite proovides, ju on pigem põhjus usaldusväärses keskkonnas.

PS! Ta on ka väga osav kärbsepüüdja!

Tayloril on kehtiv vaktsiin, ta on steriliseeritud, kiibistatud ning saanud parasiitide vastase tõrje.