NUBLU

NUBLU
Nimi:NUBLU
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Tartu maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KODUS!

KONSERVI LÕHNA PEALE TÕUSEB PÄIKE - MINA KA!
See on Nublu igahommikune lauluviis, kuna konservi söömine on iga päeva parim osa. Ja no inimese süles magamine. Ja tema kõrval kõndimine, nagu ühel truul kiisul kombeks.

Nublu on ülisõbralik inimlembeline punane poiss. Ta leiti halvas seisus, pulstunud ja puuke täis metsatuka ääres abi ootamas, kuid saatuse tahtel panid head inimesed teda tähele ja abi saabus. Nüüd on Nublu terveks ravitud, kõrvad puhtad ja kassipoiss ei jõua inimesi ära tänada. Ta vaid tiirleb nende ümber, seisab kahe käpa peal ja nurub paisid - ta on lihtsalt nii õnnelik, et ta päästetud sai. Nublu jaoks on iga päev on uus avastamine, et kui tore ikka on inimestega koos elada!

Siiski on Nublul puudu veel see kõige tähtsam - päris oma kodukindlus.
Tema ajutine hoiukodu ei saa Nublule pikaks ajaks kodu pakkuda ning kiisu peab tihti pikki päevi üksi veetma, mis on nii selltskondliku kassijõmmi jaoks raske, sest suurim unistus elus oleks Nublu jaoks isiklikud paikäed keda elulõpuni tänada ja kelle kaisus magada. 
 
Nublu sobiks suurepärast näietks maale, kuna ta on harjunud igapäevaste jalutuskäikudega, kasvõi väikses aias ja sobiks ka lastega perre - mida rohkem armastavaid käsi seda parem! Ta ei tee kunagi inimestele haiget ning niivõrd lepliku kiisut on väga raske leida.
 
Nublu on umbes 3 aastane, kastreeritud ja saanud parasiidivastase tõrje. 
 
Kui tunned et sinu perest on puudu just üks kaunis oranzi-valge nurrumootor siis kirjuta Nublu hoiukodule: kaisa.annast@gmail.com või klikka nupul 'soovin seda loomakest' ning tule Nubluga tutvuma!