Tetris

Tetris
Nimi:Tetris
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

TETRIS OTSIB ENDA PUUDUVAT TÜKKI

See äge triibuline triibuline noormees siin on Tetris, kes jõudis meie juurde Pesaleidjasse Viljandi varjupaigast. Kõigest kolm aastaringi täissaanud, seega üsna noor noormees tõepoolest.

Vaatamata nendele kolmele aastale on mõistmatul põhjusel Tetrisel puudu see Päris Oma Pesa, mida Koduks kutsuda. Ääretult suur müsteerium, kuna ta on üks võrratu kiisuke tõepoolest!

Tetris on väga sotsiaalne ja sõbralik, oskab eeskujulikult käia liivakastis ning saab edukalt hakkama ka teiste kassidega – seda ju peab, kui elad nii paljude karvakeradega koos!

Uus pere peaks olema valmis selleks, et Tetris soovib väga tähelepanu ja hästi hästi palju paisid, selleks et oma uhket nurrumootorit kõigile demonstreerida!

 

Kui  just sul on võimalus pakkuda meie armsale Tetrisele päriskodu, vajuta allolevale nupukesele "soovin seda loomakest", tutvu meie loovutuse tingimustega ning täida ära küsimustik. Kui sul mingil põhjusel ei ole võimalik pakkuda Tetrisele ei päriskodu, siis palun jaga Tetrise linki  ka oma sõpradega, sest äkki just sinu sõprade seas on see, keda me oleme otsinud.