Tillukene Ruinart

Tillukene Ruinart
Nimi:Tillukene Ruinart
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Hukkunud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PISIKENE RUINART KAHJUKS EI PIDANUD RASKELE HAIGUSELE VASTU JA MÄNGIB NÜÜD TEISELPOOL VIKERKAART KOOS TEISTE PISIKESTEGA! 

Ruinart on üks Triinumiia rüblikutest, kes sündis 04.05.19. Ruinart on jõudnud täpselt sellesse vanusesse, kus on aeg saada iseseisvaks ning enam mitte emast sõltuda. Nimelt oli pisikesel Ruinart 04.07 väikene uhke sünnipäev, mil sai ta 2-kuu vanuseks. Täpselt sellesse ikka, mil on tal ametlikult lubatud oma päriskoju kolida. Kahjuks aga päriskodu, kuhu kolida, siiski veel ei ole.

Ruinart on armas kassipoeg, kes oma iseloomult on oma pesakonna üks rahulikumaid. Ilmselt oma päriskodus kasvab temast samamoodi üks vahva kassipoiss, kes ühel hetkel jookseks ringi ja mängiks ning järgmisel hetkel magaks aknalaual. Seega sobib Ruinart väga hästi koju, kus tal oleks armastav inimene ning võib-olla ka mõni mängukaaslane, kellega koos igav ei hakkaks.

Kui soovid tillukesele Ruinartile kodu pakkuda, siis vajuta järgmisele nupule "Soovin seda loomakest" ja täida ära meie kassisoovija küsimustik. Peale seda võtame teiega ühendust ning lepime kokku, kuidas on võimalik pisikesega kohtuda.

Ruinartiga tuleb uuele kodule kaasa ka kingitus Proplanilt.