Tirts

Tirts
Nimi:Tirts
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Jõgeva maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

TIRTS - ERILISE VÄLIMUSEGA KASSIPLIKA!

Ei ole saladus, et sageli otsitakse kassi, kes paistaks silma, jääks meelde oma iseloomu või välimuse poolest, vahest isegi mõlemat. Tihti satuvad olema mustvalged kiisud need, kes oma kasuka värvi tõttu inimestele silma ei jää ja keda väga “tavaliseks” peetakse. Aga mina tean, et need “tavalised” kassid on alati kõige südamlikumad!

Tirts ei ole “tavaline” mustvalge kass, ta on eriline valge kassitüdruk musta mütsi ja keebiga, ja natuke musta nina-lõuaga! Tal on hästi õlitatud V8 nurrumootor, mis hakkab kohe tööle, kui sirutad käe paitamiseks. See mootor hakab tööle ka siis, kui sa tuled koju ja astud uksest sisse või tõstad konservi tema taldrikule :) Ja muidugi paid, paitamine meeldib talle väga! Teised lemmikud on sulepulk ja laseripulk, sellest, kuidas ta nendega mängib, võib kirjutada raamatu! Tirts on nii nutikas, et ta teab mis häält teeb kapiuks kus neid mänguasju hoitakse. Tirtsule, nagu meie teda hoiukodus nimetame, meeldib öösel magada, just nimelt magada, pererahva voodis jalgades või hoiuemme külje all! Hoiukodus on lisaks Tirtsule kaks kassi, kellega ta saab hästi läbi. Nad mängivad ja trallivad koos.

Tirts on 1-aastane kassitüdruk, kes omab isikliku passi, on kiibitud ja steriliseeritud, saanud korrapäraselt parasiiditõrjed ning teab, milleks on mõeldud liivakast.

Kui sa leiad, et just selline kiisu on puudu sinu elamises, sest kodu ilma kassita on lihtsalt maja, siis palun täida loomasoovija ankeet ja hoiukodu võtab Sinuga ühendust!