Titeriine

Titeriine
Nimi:Titeriine
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

IMELISELT ARMAS SELTSILINE TITERIINE TAHAB KOJU!

 

Titeriine jõudis Pesaleidja hoolde 2021. aasta juunis. Sündinud on ta hinnanguliselt 2020. kevadel, seega veel täitsa noor kassipreili.

 

Titeriine on päästetud raskest elust. Ta elas õues, jäi tiineks, oli nohune ja nälginud. 4 poega sündis, kuid ellu jäi vaid üks. Pesaleidja hoiukodu võttis kiisud eutaneerimisnimekirjast teisest varjupaigast enda jurude. Titeriinel oli ka rinnanäärmepõletik, mis tõenäoliselt oli ka poegade üle vikerkaare mineku põhjuseks.. Aga Titeriine ja tema 1 poeg pääsesid, süstlaga toitmise ja rohke ravi abil.

 

Nüüd on Titeriine pojake tublisti juba oma kodus ja suur, tugev kiisu. Ka Titeriine on terve ja krapsakas ja tahaks hirmsasti oma päris enda koju jõuda. 

 

Titeriine nurrumootor töötab kenasti ja ta palub pead puksides ikka veel ja veel pai. Vahest saab isegi keelelimpsatusega mõne musi ka. Vahest tuleb tal hirm sisse ja pageb ära, aga siis tuleb ikka lähedust nuruma. Talle meeldib ka inimese küljeall kerra tõmmata ja pikutada.

 

Titeriinele meeldivad väga erinevad pallid ja sulgedega pulgamänguasjad. Soe pehme pesa on meelispaigaks, põrandakütte fänn on ta ka!

 

Titeriinel on kogemus teiste kasside ja ka väikese koeraga, kellega ta hästi läbi sai. 

Ta on steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud ja saanud regulaarselt ussirohtu. Ta on valmis oma koduks!

 

Täida loomasoovija ankeet, kui Titeriine sulle huvi pakub! Tema hoiukodu perenaine võtab teiega ühendust!