Triibik Triinu

Triibik Triinu
Nimi:Triibik Triinu
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

TRIIBIK TRIINU LEIDIS OMA ARMSA KODU!

Kahjuks ei saa praegune hoiukodu enam Triinukest hoida, seega vajame Triinule kiiresti uut hoiukodu (või päriskodu). Kirjuta helerin@pesaleidja.ee kui saaksid Triibik Triinu enda juurde mahutada, et ta ei peaks tagasi kassituppa kolima, kuhu on pärast kodukeskkonnaga harjumist ühel kassil väga traumeeriv uuesti sattuda. 

Triibik Triinu jõudis kassituppa 19.01.2022. Kassike on sündinud ilmselt 2020 aasta suvel, nii et tegemist on alles täitsa noore neiuga. Välimuselt on ta väiksemat mõõtu triibik. Kassitoas oli ta iseloomult väga arglik. Seetõttu kasutasime head võimalust ja saatsime ta hoiukoju, et ta saaks lähemalt kahejalgseid tundma õppida ja sotsialiseeruda. Kui Triibik Triinu hoiukodus juba vähegi harjunud oli, siis tuli välja, et tegemist on täitsa uudishimuliku neiuga. Hea meelega uurib ta vaikselt hoiuinimese tegemisi. Talle meeldib väga mängida, kuigi mängima hakkamisega võib minna omajagu aega.  Uuel kodul peaks olema kindlasti palju kannatust tema jaoks, sest iga uus olukord on algul hirmutav ja edusammudeni jõudmine võtab aega. Kuid see ju ometi ei tähenda, et see armas triibikuke vähem kodu ja armastust vääriks kui teised! 

Kui armas Triibik Triinu võitis sinu südame ning pakuksid talle hea meelega päris oma kodu, siis täida palun ankeet vajutades allpool "soovin seda loomakest" ja Sinuga võetakse esimesel võimalusel ühendust.