Trühvel

Trühvel
Nimi:Trühvel
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ARMAS KIISUEMME TRÜHVEL SOOVIB KA JÕULUKS KOJU!

Trühvel on üks kena ja nooruke (umbes paari-kolmeaastane) kassineiu, kes tuli Pesaleidjasse 14.08.2022 Paldiskist koos oma kolme lapsukesega. Praeguseks on selle armsa kassiemme pojad kõik oma päriskodud leidnud ja niisamuti sooviks ka Trühvel üle kõige leida oma inimesed.

Esialgu oli tegemist päris pelgliku kassiga, kes paikäe sirutamise peale väga äkiliselt susiseda ja turtsuda võis. Praeguseks on Trühvel aga hoiukodus veedetud mõne kuuga läbi teinud lausa imelise muutuse! Trühvel tõesti armastab südamest paisid ja seda näitab ta välja nii inimese jalgade vastu nühkimisega kui ka korraliku nurrumootoriga. Aeg-ajalt võib ta ikka ootamatuste peale ehmuda ja esialgu võib uue inimesega harjumine natuke aega võtta. Kuid omaks saanud inimest hoiab ta vägaaa! Trühvel tunneb ennast juba ka voodis mugavalt ning hea meelega tuleb inimese lähedusse tuttu, et siis hommikul väikese pai-nurrusessiooniga ärgata.

Trühvli viimane pojake kolis hoiukojust oma päriskoju natuke aega tagasi ja kiisuemme Trühvel sooviks samuti üle kõige oma inimesed leida. Pärast kassilapse kolimist käis ta ringi ja otsis taga - "kus on mu armsake..?" Trühvel lasi kuulda isegi oma esimesed mjäualged. Nimelt on Trühvel hoiukodus olnud juba 3,5 kuud, aga seni pole ta kordagi häält teinud. Praegu on ta teinud mõned väikesed mjäud (terve hoiukodus olemise aja jooksul) - seega on tegemist tasase kiisukesega. Iseenesest positiivne, kuna ei pea muretsema, et kass näiteks öösiti valju kräunumise või muud moodi "nutmisega" peret üles ärataks.

Värske video, kuidas Trühvel väga tahab lähedust, pärast oma viimase lapsukese hoiukodust ära kolimist: https://streamable.com/49e04z
Trühvel naudib paisid: https://streamable.com/rn8qca

Video, kuidas Trühvel perenaist kõdistab: https://drive.google.com/file/d/1PDzX66aVBRmH6IYBt9m8YMmAlUwUl064/view?usp=sharing
Trühvli arengul ja elul hoiukodus saad silma peal hoida instagramis "kiisuelu" kontol: https://www.instagram.com/kiisuelu/

Trühvel on saanud oma isikliku kiibi ja passi, esmased parasiiditõrjed, vaktsiinidoosi ja käinud steriliseerimas. Trühvel ootab väga külalisi Pesaleidja hoiukodus Tallinnas.

Kui tundsid ära Trühvlis oma uue parima sõbra, siis vajuta nupule "Soovin seda loomakest", täida ankeet ja Trühvli hoiukodu võtab sinuga juba peatselt ühendust!